Okna i drzwi z zastosowaniem profili REHAU sprawią, iż Twój dom będzie miejscem ciepłym i przytulnym. Posiadają doskonałe parametry izolacji termicznej, które przyczynią się do obniżenia zużycia energii. Dzięki różnorodnym kształtom i sposobom otwierania, a także bogatej kolorystyce (do wyboru ponad 400 wariantów wzorniczych), idealnie dopasujesz do fasady budynku oraz wnętrza Twojego mieszkania.

Zwiększona głębokość profili, pozwala na zastosowanie nowoczesnych, dwukomorowych pakietów szyb zespolonych. Natomiast 6 komór powietrznych we wnętrzu profili działa jako doskonały izolator przed chłodem. Jest to idealne rozwiązanie zarówno do nowoczesnego budownictwa energooszczędnego, jak i przy termomodernizacji budynków.

Niezaprzeczalny lider w swojej klasie, w zakresie efektywności energetycznej. Unikatowa receptura wykorzystanego tworzywa kompozytowego Rau-Fipro została opracowana przez specjalistów firmy Rehau w taki sposób, aby zapewnić nadzwyczajne właściwości statyczne profili, bez potrzeby stosowania wzmocnienia stalowego.

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia
Oddział w Gdańsku
ul. Kurkowa 12, 80-803 Gdańsk (22) 328 63 20 gdansk@igbmazovia.pl

Skip to content